Aeron is de stoel die het kantoor veranderde. Herman Miller benaderde designers Don Chadwick en Bill Stumpf om een totaal nieuwe stoel te ontwikkelen. “We wilden een biomorfische stoel, een stoel voor de menselijke vorm en zijn bewegingen. Er is geen rechte lijn in de Aeron te ontdekken.”
Celle is een stoel die mét je werkt en beweegt. Voor een optimaal flexibele lichaamsondersteuning koos designer Jerome Caruso voor een vernuftige polymeertoepassing.
Mirra is ontwikkeld door Herman Miller volgens het milieuvriendelijke Design for Environment-protocol. Voor Mirra's design tekent Studio 7.5 in Berlijn. Mirra's Triflex rugleuning is vervaardigd uit één stuk voorgevormd elastisch, ventilerend, hygiënisch polymeer. Door flexibele zones past Mirra zich vloeiend aan postuur en bewegingen van de gebruiker aan.